Dr hab. Arkadiusz Radwan z wizytą na uniwersytecie LUISS Guido Carli w Rzymie

Varia, Wyróżnienia

22 lipca 2017

Podobnie jak w poprzednich latach, dr hab. Arkadiusz Radwan odwiedził w lipcu uniwersytet LUISS Guido Carli w Rzymie, by w charakterze profesora wizytującego wziąć udział w Summer School on European & Comparative Company Law (Letniej Szkole Europejskiego i Porównawczego Prawa Spółek), odbywającej się w dniach 14-22 lipca, w czasie której przeprowadził zajęcia z zakresu przejęć.

Sesje LUISS Summer School prowadzone są przez wiodących uczonych oraz praktyków z zakresu prawa spółek będących partnerami poważnych włoskich i europejskich kancelarii prawnych. Pozwalają one przygotować się do uzyskania stopnia naukowego lub uzupełnić swą wiedzę w obszarze prawa gospodarczego poprzez dogłębne zapoznanie się z teorią i praktyką prawa spółek w Europie oraz poznać narzędzia do obsługi transakcji transgranicznych z udziałem spółek notowanych na giełdzie.

Program realizowany jest pod egidą CECL – Center for European Company Law, stowarzyszającego  uniwersytety w Leiden, Utrechcie, Maastricht, Uppsali, Rzymie, a także Instytut Allerhanda.

Więcej informacji o programie dostępnych jest pod linkiem: http://summercompanylaw.luiss.it/