• Współpraca

  Twoje cele.
  Nasze wartości.
  Wspólne sukcesy.

 • Co charakteryzuje współpracę z Kubas Kos Gałkowski?

  Jesteśmy, aby realizować cele naszych partnerów biznesowych, oferując im kompleksową obsługę prawną oraz elastyczne reguły współpracy.

  Naszym priorytetem jest obustronne zaufanie, dlatego współpracę z naszymi partnerami charakteryzuje:

  • najwyższa odpowiedzialność za oferowane rozwiązania
  • wyłącznie efektywna i sprawdzona praktyka
  • przewidywalność czasu i kosztu realizacji zlecenia

  Czysta i przejrzysta komunikacja jest podstawowym elementem współpracy z Kubas Kos Gałkowski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów, staramy się w pełni wykorzystać nowoczesne technologie w celu poprawy sprawności i efektywności komunikacji w day to day business.  

  Przyciągamy i kształtujemy pełnych pasji prawników, potrafiących całkowicie oddać się prowadzonej sprawie. Przedstawiamy naszym partnerom w pełni zaangażowany zespół złożony z wybitnych ekspertów, potrafiący sprostać stawianym mu wymaganiom.

  Dzięki profilowi procesowemu polegamy wyłącznie na rozwiązaniach efektywnych i wcześniej sprawdzonych w praktyce, także sądowej. Jesteśmy bardzo wyczuleni na realną skuteczność stosowanych instrumentów prawnych, tak ważną w działalności gospodarczej.

  W obsłudze prawnej naszych partnerów biznesowych wykorzystujemy nowoczesne technologie. Dzięki temu możemy zmniejszać ilość wykonywanych czynności administracyjnych, skupiając zasoby na pracy koncepcyjnej, ciągle poprawiać jakość oraz zwiększać zakres świadczonych usług.

  Dla naszego Klienta jesteśmy przede wszystkim rzetelnym i oddanym partnerem. Każdy projekt jest przez nas traktowany indywidualnie, a oferowane rozwiązania dostosowujemy do potrzeb naszych partnerów biznesowych.

  Oferujemy możliwość wdrożenia uniwersalnej i elastycznej platformy B2B Legal Help Desk (LHD) usprawniającej procesy związane z obsługą prawną, a także zwiększającej transparentność i bezpieczeństwo działań na każdym etapie. Jest to narzędzie dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach IT. Rozwiązanie to zostało nagrodzone w konkursie  Innowacyjna Kancelaria, –  wyniki konkursu zostały opublikowane na łamach magazynu gospodarczo-politycznego Forbes.

  Cost Control Program

  Kubas Kos Gałkowski stara się wspierać Klientów w utrzymywaniu zewnętrznych kosztów prawnych na niskim poziomie, oferując pakiet dodatkowych korzyści:

  • Wysoką jakość po konkurencyjnych stawkach możliwych do zaoferowania dzięki wielkości naszej firmy oraz niższych kosztach ogólnych.
  • Elastyczne ustalenia dotyczące fakturowania prac.
  • Starannie przygotowane budżety, aby w skuteczny sposób zarządzać sprawami, zapewniając Klientom jeszcze większą pewność w sprawie ponoszonych kosztów.
  • Niezwłoczną informację o okolicznościach, które wymagają korekty budżetu – sugerujemy rozsądne alternatywy.
  • Pracę opartą na zaawansowanym zarządzaniu wiedzą, pozwalającą na unikanie obciążania Klienta kosztami za czynności związane z analizą danego zagadnienia prawnego, z którym zetknęliśmy się już w ramach naszej dotychczasowej praktyki.
  • Telekonferencje oraz komunikację online, aby do minimum redukować koszty podróży.
  • System B2B Legal Help Desk pozwalający na rozliczenia ryczałtowe z Klientem przy zleceniach standardowych, a tym samym proste określenie budżetu prawnego.

  Jaka jest skuteczność naszych działań?

  Profil procesowy Kubas Kos Gałkowski powoduje, iż proponujemy naszym Klientom wyłącznie efektywne rozwiązania prawnie i wcześniej sprawdzone w praktyce, także sądowej. W odróżnieniu od firm prawniczych zajmujących się wyłącznie obsługą prawną pozasądową, jesteśmy bardzo wyczuleni na realną skuteczność stosowanych instrumentów prawnych, a nasza praca łączy podejście business oriented z bardzo dobrą znajomością realiów sądowych. Staramy się również dążyć do standaryzacji dokumentów prawnych, co podnosi zarówno bezpieczeństwo prawne, jak i ułatwia pracę Klienta. Prowadzimy także okresową ocenę wyników oraz jakości świadczenia usług.

  Kontakt

  Dyspozycyjni. Mobilni. Zawsze w gotowości.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI