• Kariera

  Jesteś w dobrym miejscu
  Dołącz do najlepszych

 • Cenimy ludzi z pasją. Jesteśmy młodym, energicznym zespołem o wielu osobowościach i różnorodnych pasjach począwszy od biegania, poprzez narciarstwo, windsurfing, sztuki walki, podróże, fotografię, grę na instrumentach, na gotowaniu kończąc. Jednak naszą wspólną pasją jest PRAWO.

  Doskonale przygotowani merytorycznie młodzi i kreatywni współpracownicy są źródłem przewagi naszej Kancelarii na rynku usług prawnych. Decydując się na pracę w Kubas Kos Gałkowski codziennie będziesz brać udział w niestandardowych projektach, podczas których będziesz wypracowywać innowacyjne rozwiązania dla Klientów z różnych branż.

  Nasze relacje cechuje wzajemny szacunek, zaufanie i dbałość o wzajemne interesy. W tak inspirującym otoczeniu na pewno zdobędziesz doświadczenie oraz rozwiniesz nowe umiejętności.

  Specjalizacje

  Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych specjalizacjach?

  TAK

  Kogo poszukujemy?

  Masz wiedzę, pomysły i energię? To właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole!

  Poszukujemy studentów (IV i V rok) którzy wyróżniają się w środowisku.

  Jeśli:

  • masz dobre przygotowanie uniwersyteckie (graniczna średnia ocen ze studiów 4,00)
  • interesujesz się prawem cywilnym i gospodarczym
  • znasz co najmniej dwa języki obce, jeden na poziomie zaawansowanym, drugi przynajmniej komunikatywnym
  • masz wolę nieustannego rozwoju i pewność swoich talentów

  jesteś dokładnie takim kandydatem, jakiego szukamy!

  Jak wyglądać będzie moja praca?

  Jakie powinienem mieć doświadczenie?

  Nasi współpracownicy mają różnorodne przygotowanie merytoryczne, doświadczenie oraz zainteresowania. Jeśli spełniasz kryteria twarde podane powyżej, możesz przystąpić do wypełnienia formularza aplikacyjnego.

  Czy muszę znać język na poziomie zaawansowanym?

  Tak, oczywiście! Znajomość języka obcego warunkiem koniecznym, który sprawdzany jest podczas testów rekrutacyjnych. Znajomość dodatkowego języka jest dodatkowym atutem. Naturalnie nie wszyscy nasi Klienci to firmy zagraniczne, niemniej jednak w wielu przypadkach tak właśnie jest. Konieczna jest zatem umiejętność zarówno napisania pisma procesowego w języku obcym, jak i swobodny udział w kilkugodzinnej konferencji prowadzonej w tym języku.

  Czy będę pracować bezpośrednio z Partnerami?

  Tak, nasi Partnerzy są dostępni dla wszystkich współpracowników. Niewątpliwie senior associates są częściej w kontakcie z associates oraz stażystami, niemniej jednak zarówno jedni, jak i drudzy mają możliwość pracy z Partnerami, którzy bezpośrednio nadzorują projekty.

  Jakie są moje szanse awansu wewnętrznego?

  Zarówno nasi partnerzy, jak i senior associates to w dużej mierze dawni współpracownicy – osoby, które rozpoczynały swoją przygodę z Kancelarią jako stażyści, a następnie aplikanci. Jakie masz szanse na awans? Wszystko zależy od Twojego talentu, wiedzy i zaangażowania.

  Jaka jest rola stażysty?

  Nie musisz się martwić o swój staż. Nie będziesz spędzał go przy kserokopiarce, u nas nauczysz się zasad funkcjonowania kancelarii, dostaniesz do przygotowania prace badawcze, pisma procesowe, będziesz zajmować się sprawami stricte merytorycznymi. Chcemy, aby Twoja praca w Kancelarii była ciekawa i emocjonująca.

  Aplikuj

  Jeśli uważasz, że Kubas Kos Gałkowski jest miejscem, w którym możesz się rozwijać, wypełnij formularz zgłoszeniowy online już teraz.

  Aplikuj

  Aktualnie prowadzimy procesy rekrutacyjne na następujące stanowiska: