Mec. Paweł Sikora partnerem zarządzającym biurem KKG w Warszawie

Varia

1 lipca 2022

Mec. Paweł Sikora został partnerem zarządzającym biurem KKG w Warszawie. Wzmocnienie biura warszawskiego odzwierciedla strategiczne kierunki rozwoju Kancelarii.

Biuro zostało założone w 2007 roku i od tego czasu jest konsekwentnie rozwijane.  W wypowiedzi dla Rzeczpospolitej mec. Sikora podkreślał:

– Fakt posiadania siedziby w Krakowie, nigdy nie miał decydującego wpływu na to, z jakimi sprawami zwracali się do nas klienci. Od wielu lat świadczymy usługi prawne, niezależnie od tego, gdzie prowadzą oni swoją działalność, skupiając się na rozwoju naszych kluczowych specjalizacji – przede wszystkim postępowań sądowych i arbitrażowych, obsługi korporacyjnej, fuzji i przejęć, energetyki, a także restrukturyzacji, bankowości i nieruchomości. Ponadto konsekwentnie stawiamy na obsługę inwestorów zagranicznych i to między innymi z myślą o nich kilkanaście lat temu otworzyliśmy warszawskie biuro, które konsekwentnie wzmacniamy celem zapewnienia najwyższej jakości usług prawnych.

Paweł Sikora – adwokat, z KKG związany jest od 2003 roku, specjalizuje się w prawie korporacyjnym, prawie spółek oraz rozwiązywaniu sporów gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej inwestorów krajowych, zagranicznych (ze szczególnym uwzględnieniem inwestorów chińskich) oraz spółek giełdowych. Doradza w procesach negocjowania i zawierania umów najmu i dzierżawy gruntów, budynków i lokali oraz w wszystkich dalszych stadiach procesu inwestycyjnego. Doświadczony procesualista oraz arbiter, wielokrotnie przygotowywał efektywne strategie procesowe, wspierając klientów w sporach transakcyjnych i potransakcyjnych.