Akademia Prawa i Biznesu Kubas Kos Gałkowski – przygotuj się na zmiany w ochronie danych osobowych

Konferencje

19 grudnia 2017

W maju przyszłego roku wchodzi w życie zupełnie nowa regulacja dotycząca ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”), która w znacznym stopniu wpłynie na działalność przedsiębiorstw. Przepisy rozporządzenia mają charakter bezpośrednio obowiązujący, dlatego obowiązki nałożone przez RODO będą musiały być spełnione od 25 maja 2018 roku. Już dziś konieczne jest zatem poznanie zmian oraz dostosowanie podmiotów do nowego prawa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Ochrona danych osobowych – jak przygotować się do stosowania od 25 maja 2018 r. nowych regulacji?”, które odbędzie się 10 stycznia 2017 roku w Krakowie oraz 11 stycznia 2017 roku w Warszawie w ramach Akademii Prawa i Biznesu Kubas Kos Gałkowski. Spotkanie jest bezpłatne i ma na celu wsparcie w dostosowaniu firm do nowego otoczenia prawnego w zakresie ochrony danych osobowych.

Szkolenie poprowadzą mec. Grzegorz Pobożniak oraz mec. Wojciech Wandzel, partnerzy Kubas Kos Gałkowski, a także Tomasz Sowa, associate Kubas Kos Gałkowski.

Więcej informacji oraz agenda szkolenia znajdują się na stronie www.kkg.pl/rodo