Magdalena Mentel-Rogowska

W Kubas Kos Gałkowski od

2013

Kontakt

magdalena.mentel@kkg.pl

+48222068308

Języki

angielski

Doświadczenie

Radca prawny. Specjalizuje się w prawie energetycznym, a także cywilnym materialnym i procesowym oraz w prawie spółek. Posiada bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej podmiotom gospodarczym w sprawach z zakresu prawa korporacyjnego.

Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy. Bierze udział w transakcjach związanych z przejmowaniem przedsiębiorstw lub ich zbywaniem. Ponadto świadczy pomoc prawną, w szczególności dla sektora energetycznego, w zakresie udzielania zamówień publicznych, jak również reprezentuje klientów w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Jest członkiem zespołu świadczącego kompleksową obsługę prawną na rzecz jednego z operatorów systemu dystrybucyjnego, gdzie realizuje kompleksowe projekty z zakresu prawa energetycznego, a także świadczy usługi doradztwa w sprawach z zakresu prawa cywilnego materialnego oraz spraw korporacyjnych.

Jej doświadczenie obejmuje także przygotowywanie opinii prawnych oraz projektów umów z zakresu prawa bankowego oraz obrotu gospodarczego, w tym międzynarodowego.

Członkostwo

  • OIRP Warszawa

Edukacja

2019

Podyplomowe Studia Zamówień Publicznych, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

2016

wpis na listę radców prawnych

2012
studia magisterskie: Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
2011
studia magisterskie: Handel zagraniczny na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego
2009
stypendium w Rouen Business School w Rouen, Francja

Prywatnie

pasjonatka podróży i fotografii, interesuje się literaturą współczesną