Koleta Czapiewska

W Kubas Kos Gałkowski od

2022

Kontakt

koleta.czapiewska@kkg.pl

+48222068300

Języki

angielski

Doświadczenie

Radca prawny. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie bankowym oraz prawie cywilnym. W kancelarii uczestniczy w pracach zespołu prawa bankowego. Zajmuje się prowadzeniem postępowań sądowych w ramach kompleksowej obsługi prawnej jednego z wiodących banków w Polsce, w tym dotyczących spraw z zakresu walutowych umów kredytowych.

Posiada doświadczenie jako pełnomocnik w sprawach sądowych dotyczących w szczególności zagadnień prawa bankowego, prawa handlowego, w tym w zakresie zaskarżania uchwał podejmowanych przez organy spółek kapitałowych oraz odpowiedzialności członków zarządu, a także prawa cywilnego, w tym w zakresie roszczeń wynikających z umów cywilnoprawnych, skomplikowanych sporów dotyczących zasiedzenia, służebności czy też ustalenia treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w renomowanych trójmiejskich kancelariach świadczących usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw, a także w zakresie doradztwa korporacyjnego. Realizowała projekty nakierowane na kompleksową obsługę prawną inwestorów i operatorów hotelowych, jak również reprezentowała i doradzała klientom z sektora bankowego oraz branży deweloperskiej. Uczestniczyła między innymi w procesach komercjalizacji i sprzedaży inwestycji na rynku trójmiejskim.

Ponadto, posiada kilkuletnie praktyczne doświadczenie biznesowe w zakresie zarządzania i restrukturyzacji przedsiębiorstw branży nieruchomości komercyjnych oraz świadczeniu usług szkoleniowych wyższej kadrze menedżerskiej.

Członkostwo

  • OIRP Gdańsk

Edukacja

2022
wpis na listę radców prawnych
2021
studia podyplomowe: Akademia Spółek w Szkole Głównej Handlowej
2017
studia magisterskie: Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
2014
studia magisterskie: Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej studia magisterskie: Ekonomia w Szkole Głównej Handlowej
2011
studia licencjackie: Europeistyka w Szkole Głównej Handlowej

Prywatnie

Interesuje się psychologią, literaturą (kryminalną oraz reportażem), a także lubi podróżować. Trenuje szermierkę klasyczną, odnosząc sukcesy.