Ewa Przyśliwska-Urbanek

W Kubas Kos Gałkowski od

2019

Kontakt

ewa.przysliwska@kkg.pl

+48222068312

Języki

angielski, niemiecki

Doświadczenie

Radca prawny. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Współpracuje z zespołem świadczącym kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych z branży energetycznej, obejmującą m.in. opiniowanie umów, w tym specjalistycznych umów z zakresu prawa energetycznego, dokumentów wewnętrznych i korporacyjnych, jak również w zakresie udzielania zamówień publicznych i w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Uczestniczy w pracach zespołu zajmującego się sporami sądowymi. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała także m.in. jako inhouse lawyer, świadcząc bieżące doradztwo prawne dla spółek prawa handlowego w ramach grupy kapitałowej w sprawach korporacyjnych oraz w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i compliance.

Wyróżnienia i nagrody

  • I miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa rodzinnego, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce (2017)

Członkostwo

  • OIRP Warszawa

Edukacja

2024
studia podyplomowe: Zamówienia Publiczne, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
2022
wpis na listę radców prawnych
2016

studia magisterskie: Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

studia licencjackie: Filozofia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

2015
Szkoła Prawa Niemieckiego: Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg, Johannes Gutenberg-Universität Mainz, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2014
stypendium na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie (Humboldt-Universität zu Berlin)

Prywatnie

lubi dobre kino, podróże i koty