W Kubas Kos Gałkowski od

2018

Kontakt

paulina.bykowska@kkg.pl

+48126194091

Języki

angielski

Doświadczenie

Aplikant adwokacki. Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, w szczególności w prawie umów. Współpracuje z zespołem zajmującym się prawem spółek, prawem nieruchomości oraz skomplikowanymi postępowaniami sądowymi z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada doświadczenie między innymi w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami, uzgadnianiem treści ksiąg wieczystych, sprawach dotyczących międzynarodowego obrotu prawnego i w postępowaniach upadłościowych. W dotychczasowej praktyce brała udział w prowadzeniu postępowań sądowych oraz opracowywaniu opinii prawnych, również w języku angielskim. Ponadto do zakresu jej zainteresowań zalicza się prawo spółek, prawo upadłościowe, prawo ubezpieczeń gospodarczych i prawo własności intelektualnej.

Członkostwo

  • ORA Kraków

Edukacja

2020
Podyplomowe Studia Akademia Spółek, Szkoła Główna Handlowa
od 2019

aplikacja adwokacka w Krakowie

2018
studia magisterskie: Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (dyplom z wyróżnieniem)
od 2017
studia licencjackie: Prawo własności intelektualnej i nowych mediów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

Prywatnie

miłośniczka Tatr, chętnie biega, jeździ na rowerze i czyta biografie