W Kubas Kos Gałkowski od

2018

Kontakt

angelika.ziarko@kkg.pl

+48126194093

Języki

angielski

Doświadczenie

Aplikant adwokacki. Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, w szczególności prawie arbitrażowym. Jest członkiem zespołu zajmującego się sporami sądowymi z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz postępowaniami arbitrażowymi. Uczestniczy w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. W dotychczasowej praktyce brała udział w przygotowywaniu pism procesowych oraz opinii prawnych w skomplikowanych sporach cywilnych, m.in. z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa spółek. Posiada doświadczenie w zakresie postępowań administracyjnych oraz sądowoadministracyjnych. Rozwija swoje zainteresowania związane z prawem arbitrażowym poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kursach oraz konferencjach.

Wyróżnienia i nagrody

  • I miejsce podczas LSE-LCIA London Vis Pre-Moot (2019)
  • III miejsce oraz Best Respondent Award podczas IV Madrid Vis Pre-Moot (2019)
  • Laureatka stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Pawła Zaleskiego (2016)

Członkostwo

  • ORA Kraków

Edukacja

2020
Austrian Arbitration Academy – Arbitration Rules in Practice, Sommerhochschule na Uniwersytecie Wiedeńskim
2019

studia magisterskie: Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (dyplom z wyróżnieniem)

 

członek drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie z międzynarodowego arbitrażu handlowego Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot (Round of 16)

2018
członek drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie z międzynarodowego arbitrażu handlowego Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot (Round of 64)
2017
ICC Arbitration and ADR Training Programme (ICC International Court of Arbitration i Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych UJ)

Prywatnie

miłośniczka podróży, literatury pięknej i kinematografii