CSR

Give & Support

Ponieważ „nie samym prawem człowiek żyje”, a Kubas Kos Gałkowski zespołem o wielu osobowościach i różnorodnych pasjach, angażujemy się także w szereg projektów charytatywnych niezwiązanych z prawem. Od kliku lat pracownicy Kubas Kos Gałkowski biorą udział w Krakow Business Run – biegnąc dbają o swoje zdrowie, a także zbierają pieniądze na cele charytatywne.

Corocznie Kubas Kos Gałkowski wraz z pracownikami angażuje się także w organizację Szlachetnej Paczki dla osób najbardziej ubogich w Krakowie i okolicach, a także wspiera inicjatywy Fundacji o Zdrowie Dziecka w ramach akcji Prawnicy Chorym Dzieciom.
W 2013 roku partner Kancelarii, dr Barbara Jelonek-Jarco zaangażowana była także w projekt Fundacji Między Niebem a Ziemią – Prawnicy czytają Dzieciom, w ramach którego zostały nagrane dwa audiobooki – płyty z bajkami Zaczarowane Historie autorstwa Ewy Marii Letki oraz Czy znacie Wróżkę Czarownicę autorstwa Elżbiety Pałasz. Muzykę do projektu przygotował Piotr Rubik, a wstępy do bajek czyta Marzena Rogalska. W roku 2014 natomiast wzięła udział w projekcie Smaki nieba i ziemi, którego efektem była wydana przez Fundację Wielka Księga Serdecznych Przepisów – dochód ze sprzedaży książki został przekazywały podopiecznym Fundacji, dzieciom nieuleczanie chorym i ich rodzicom.

Kancelaria wspiera także artystów – w 2013 oraz 2014 roku Kancelaria sponsorowała wystawę Bogumiła Książka – Eneasz i Diogenes, a w 2014 także wystawę Tytusa Byczkowskiego.